eBay AdChoice
AdChoice – Ustawienia reklam
Co to jest AdChoice?
Aby wyświetlać zindywidualizowane reklamy, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować, firma eBay Inc. może wykorzystywać informacje o Tobie. W każdej chwili możesz wyłączyć wyświetlanie zindywidualizowanych reklam. Jeśli wyłączysz wyświetlanie zindywidualizowanych reklam, reklamy nadal będą wyświetlane, ale nie będą dostosowane do Twoich zainteresowań.
Wyłączyłeś program AdChoice dla tej przeglądarki.
Zindywidualizowane reklamy nie będą już wyświetlane w tej przeglądarce. Wprowadzenie tych zmian może potrwać kilka godzin. Pamiętaj, że reklamy nadal będą wyświetlane, ale nie będą dostosowane do Twoich zainteresowań. Jeśli korzystasz z innych przeglądarek i komputerów, wyłącz wyświetlanie zindywidualizowanych reklam również w tych przeglądarkach i na tych komputerach.Dowiedz się więcej
Aby trwale wyłączyć wyświetlanie zindywidualizowanych reklam, zaloguj się do swojego konta i zmień ustawienia AdChoice.Zaloguj się
Włącz zindywidualizowane reklamy w tej przeglądarceCo to znaczy?
WłączWłączWłącz
Jak wyświetlamy te reklamy Tobie
Jakie informacje posiadamy
Kiedy korzystasz z serwisu lub usługi świadczonej przez jedną z firm z grupy eBay, lub w inny sposób wchodzisz w interakcje z naszymi treściami, uzyskujemy dostęp do takich informacji jak wyszukiwane przez Ciebie słowa i zawartość stron, które oglądasz. Mamy też dostęp do danych demograficznych (gdzie mieszkasz, do jakiej grupy wiekowej należysz, jakiej jesteś płci) lub ustawień finansowych (np. czy zwykle płacisz kartą kredytową czy za pomocą serwisu PayPal).
Jak wykorzystujemy informacje
Korzystamy z tych wszystkich informacji, aby określić, co może Cię zainteresować. Dzięki temu możemy dostosować swoje usługi i poprawić ich jakość, zarówno we wszystkich serwisach firm z grupy eBay, jak i w innych miejscach w sieci.
Z kim współpracujemy
Możemy współpracować z innymi firmami, w tym z serwisami internetowymi i sieciami reklamowymi, w celu wyświetlania Ci zindywidualizowanych reklam. Nasi partnerzy mogą mieć dostęp do informacji o Tobie, aby pomóc nam w przygotowaniu reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. Nie udostępniamy im jednak Twoich informacji osobistych do ich własnych celów, a ponadto wdrożyliśmy odpowiednie mechanizmy zabezpieczeń, które uniemożliwiają odkrycie Twojej tożsamości.
Dowiedz się więcej o naszych zasadach dotyczących udostępniania danych innym firmom, czytając nasze Oświadczenie o prywatności.
Jak kontrolować informacje o sobie
Możesz zabronić nam udostępniania tych informacji naszym partnerom reklamowym lub ich wykorzystywania do wyświetlania zindywidualizowanych reklam. Gdy widzisz łącze „Informacje” lub „AdChoice” obok naszej reklamy lub w jej treści albo w stopce naszego serwisu, kliknij je, aby sprawdzić lub zmienić ustawienia dotyczące reklam. Pamiętaj, że po wyłączeniu zindywidualizowanych reklam, reklamy nadal będą wyświetlane, ale nie będą one dostosowane do Twoich zainteresowań.